Автоклуб «ВАЗ-классика»
    Главная   Форум   Чат   Фото   Гараж   Видео   Разное   Поиск  
FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход  
Снопи з квітів

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Куплю...
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Алексейко
Алексейко


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    
Пол: Пол:Мужской
Зарегистрирован: 18.11.2017
РыбыВозраст: 34

Сообщения: 319
Откуда: Днепропетровск


СообщениеДобавлено: Сб Июл 16, 2022 22:26:50     Ответить с цитатой

Кохана дуже любить квіти зі снопів, це її улюблені букети, які раніше до переїзду до Львова постійно дарував їх. Може підкажіть, де у Львові продають свіжі та красиві квіти. Дякую всім за відповіді. Головне, щоб у магазині була доставка
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
BorisKep
Борис


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 30.01.2018
РыбыВозраст: 39

Сообщения: 338



СообщениеДобавлено: Сб Июл 16, 2022 22:27:49     Ответить с цитатой

Я живу недалеко від жд вокзалу за 2 хвилини ходьби від мого будинку є ринок, на якому я практично завжди купую квіти. Ви самі можете погуглити якісь квіткові магазины роблять доставку букет по Львову, думаю самі знайдете.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Алексейко
Алексейко


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    
Пол: Пол:Мужской
Зарегистрирован: 18.11.2017
РыбыВозраст: 34

Сообщения: 319
Откуда: Днепропетровск


СообщениеДобавлено: Сб Июл 16, 2022 22:28:15     Ответить с цитатой

Я звичайно гуглив, знайшов кілька магазинів, навіть місяць тому в одному замовляв букет, який завянув наступного дня. Ось вирішив порадитися з людьми, може хтось підкаже, де можна купити свіжі квіти.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Gerkules
Саня


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 19.11.2017
БлизнецыВозраст: 33

Сообщения: 356
Откуда: Киев


СообщениеДобавлено: Сб Июл 16, 2022 22:29:38     Ответить с цитатой

Алексейко писал(а):
Кохана дуже любить квіти зі снопів, це її улюблені букети, які раніше до переїзду до Львова постійно дарував їх. Може підкажіть, де у Львові продають свіжі та красиві квіти. Дякую всім за відповіді. Головне, щоб у магазині була доставка

Доброї ночі комрад! Вже кілька років для своєї дружини замовляю квіти у Львівському онлайн магазини, у них завжди свіжий товар та є доставка. Ось тут зможете купити снопи з квітів https://kvitna.ua/collection/snopy асортиментом будьте задоволені. Всі букети, які я купував для дружини, стоять у вазі мінімум тиждень.
Я для коханої купував букет «Лавандові хмаринки», так вона їх викинула лише через 2 тижні, на сайті навіть є приклади готових букетів, взагалі самі все побачите.
Вартість доставки уточнюйте у продавця, вона залежить від дальності вашої адреси, особисто я плачу за доставку 80 гривень.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Майка
Мария


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 16.07.2022
ОвенВозраст: 33

Сообщения: 24



СообщениеДобавлено: Пт Авг 12, 2022 15:59:10     Ответить с цитатой

Вы правы, цветы - отличный подарок по любому поводу. Поэтому дарите цветы тем кого любите почаще!
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Гарри
Игорь


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 16.07.2022
СкорпионВозраст: 37

Сообщения: 21



СообщениеДобавлено: Пт Авг 12, 2022 16:47:19     Ответить с цитатой

Якщо не знаєте який букет подарувати, то рекомендую вам ознайомитися зі статтею https://gre4ka.info/zhyttia/70416-kvity-v-korobtsi-dlia-bud-iakoho-pryvodu Завдяки їй, ви зможете підібрати ідеї для букетів вашим близьким, та підкреслити кілька ідей, якими ви можете скористатися. Також я вам рекомендую салон Dicentrа, вони роблять просто неймовірні композиції, які ви можете замовити з доставленням.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Куплю... Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы