Автоклуб «ВАЗ-классика»
    Главная   Форум   Чат   Фото   Гараж   Видео   Разное   Поиск  
FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход  
Шукаю якісні моделі мототракторів

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Курилка
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
ronaljan
ronaljan


Группы: Нет
Репутация: 0    
Пол: Пол:Мужской
Зарегистрирован: 02.09.2022
ТелецВозраст: 33

Сообщения: 16



СообщениеДобавлено: Ср Окт 19, 2022 15:58:09     Ответить с цитатой

Потрібні рекомендації тих, хто вже стикався з купівлею якісних моделей мототракторів. Ніяк не можу знайти відповідні пропозиції. Для підприємства потрібно закупити близько 10 моделей мототракторів
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
SkyHor
Shooter


Группы: Нет
Репутация: 0    
Пол: Пол:Мужской
Зарегистрирован: 01.09.2022
ТелецВозраст: 35

Сообщения: 17



СообщениеДобавлено: Ср Окт 19, 2022 16:03:12     Ответить с цитатой

Було б непогано дізнатися на який бюджет ви розраховуєте. Хороший мототрактор йде за ціною від 100 тис.грн. Але можна знайти посередника, якій доставляє цю техніку з-за кордону. Можливо, це буде дешевше
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
hollins
ollins


Группы: Нет
Репутация: 0    
Пол: Пол:Мужской
Зарегистрирован: 10.10.2022
ТелецВозраст: 33

Сообщения: 10



СообщениеДобавлено: Ср Окт 19, 2022 16:07:47     Ответить с цитатой

Таку сільськогосподарську техніку краще підбирати через перевірених постачальників. Звісно, потрібно також враховувати і фірму виробника. Мені теж доводилося з цим стикатися. Знайшов чудові пропозиції щодо вибору різних моделей мототракторів ось тут https://am.ua/uk/mototraktora/ Як бачите, ціни теж різні. Можна навіть придбати мото трактор по акції
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
laijars
laijars


Группы: Нет
Репутация: 0    

Зарегистрирован: 19.10.2022
РыбыВозраст: 34

Сообщения: 9



СообщениеДобавлено: Ср Окт 19, 2022 16:14:38     Ответить с цитатой

Я б вам не рекомендував брати бюджетні моделі. Звертайте увагу на те, які моделі мототракторів найбільш затребувані: наприклад, це JINMA. Але з приводу постачальника потрібно дізнаватися точну інформацію
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Kelvira
Kelvira


Группы: Нет
Репутация: 0    

Зарегистрирован: 22.11.2022
РыбыВозраст: 36

Сообщения: 1



СообщениеДобавлено: Чт Ноя 24, 2022 00:14:44     Ответить с цитатой

Сейчас на украинском рынке агротехники можно найти мини-тракторы и мототракторы на базе самых разных двигателей разной мощности и из разных линеек. Но наиболее оптимальным сочетанием цены и качества обладают двигатели с маркой ZS. Автокомпрессор на 12 В потянет такие колеса https://rozetka.com.ua/car_compressors/c278510/27167=25488/

Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Mityunya
Mityunya


Группы: Нет
Репутация: 0    

Зарегистрирован: 29.10.2020
ВодолейВозраст: 37

Сообщения: 5



СообщениеДобавлено: Вс Мар 24, 2024 22:41:35     Ответить с цитатой

Знаю, що в інтернеті повно пропозицій, але хочеться почути думки тих, хто вже має досвід. Мені потрібні надійні трактори, комбайни та інше обладнання, щоб мій старт у фермерстві був успішним. Цікавить не тільки ціна, але й якість, гарантійне обслуговування, можливість довгострокової співпраці. Чи є серед вас хтось, хто може порекомендувати місце, де краще всього замовити таке обладнання?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Bjylek
Bjylek


Группы: Нет
Репутация: 0    

Зарегистрирован: 31.10.2020
ВодолейВозраст: 36

Сообщения: 12



СообщениеДобавлено: Вс Мар 24, 2024 22:43:03     Ответить с цитатой

З мого досвіду, коли справа доходить до вибору місця для замовлення сільгосптехніки, я без вагань рекомендую один прекрасний магазин сільгосптехніки https://www.farmyland.com.ua/uk/ . Цей магазин заслуговує на увагу не лише через широкий асортимент якісного обладнання, але й завдяки професійному підходу до кожного клієнта. Що мене особливо вразило в ФарміЛенді, так це їх здатність забезпечити обладнання, яке ідеально відповідає специфіці мого господарства, враховуючи всі мої потреби та вимоги. Їхні консультанти виявилися надзвичайно знаннями й готовими допомогти вибрати оптимальні варіанти. Ще однією перевагою є гнучка система оплати та можливості фінансування, яка важлива для фермерів з будь-яким рівнем доходу. Окрім того, їхнє гарантійне обслуговування та післяпродажне обслуговування забезпечують спокій на багато років вперед.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Курилка Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы