Автоклуб «ВАЗ-классика»
    Главная   Форум   Чат   Фото   Гараж   Видео   Разное   Поиск  
FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход  
Інтернет магазин взуття

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Общение
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Gerkules
Саня


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 19.11.2017
БлизнецыВозраст: 33

Сообщения: 356
Откуда: Киев


СообщениеДобавлено: Ср Фев 15, 2023 10:21:51     Ответить с цитатой

На дворі лютий місяць, вже час задуматися про покупку весняного взуття. На цей раз вирішив подивитися взуття в інтернеті, тому що раніше ніколи не купував взуття в інтернеті вирішив звернутися до вас, ви мені можете порадити інтернет магазини.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
BorisKep
Борис


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 30.01.2018
РыбыВозраст: 39

Сообщения: 338



СообщениеДобавлено: Ср Фев 15, 2023 10:34:56     Ответить с цитатой

Та які інтернет магазини, там взуття коштує космічних грошей, ще й за послуги нової пошти доведеться заплатити. Я вже встиг купити весняні кросівки на ринку, ще вийшло непогано поторгуватися з продавцем.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Gerkules
Саня


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 19.11.2017
БлизнецыВозраст: 33

Сообщения: 356
Откуда: Киев


СообщениеДобавлено: Ср Фев 15, 2023 10:38:06     Ответить с цитатой

Начебто на ринку ціни не високі, мені здається що ще дорожче, ніж в інтернеті. Я ж вас не змушую купувати взуття в інтернеті, тому якщо ви не знаєте онлайн магазинів навіщо тоді писати.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Алексейко
Алексейко


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    
Пол: Пол:Мужской
Зарегистрирован: 18.11.2017
РыбыВозраст: 34

Сообщения: 319
Откуда: Днепропетровск


СообщениеДобавлено: Ср Фев 15, 2023 10:39:47     Ответить с цитатой

Gerkules писал(а):
На дворі лютий місяць, вже час задуматися про покупку весняного взуття. На цей раз вирішив подивитися взуття в інтернеті, тому що раніше ніколи не купував взуття в інтернеті вирішив звернутися до вас, ви мені можете порадити інтернет магазини.

Мені відомо де в інтернеті ви зможете замовити якісне шкіряне взуття https://vittorossi.ua/ в асортименті є все, демісезонні черевики та кросівки, туфлі, можете навіть відразу купити взуття на літо. Якщо у вас є друга половинка, тоді вона також може скористатися цим магазином, у них ще є багато товар для жінок.
Все носиться дуже довго по кілька сезонів, я ось свот свої черевики ношу вже третю зиму, вони в ідеальному стані, хоч на наступну зиму куплю щось нове.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Общение Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы