Автоклуб «ВАЗ-классика»
    Главная   Форум   Чат   Фото   Гараж   Видео   Разное   Поиск  
FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход  
Нужен очиститель воздуха

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Куплю...
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
BorisKep
Борис


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 30.01.2018
РыбыВозраст: 39

Сообщения: 338



СообщениеДобавлено: Вс Мар 26, 2023 07:40:32     Ответить с цитатой

У нашому будинку сухе повітря, хоч і не жарко. Я часто чхаю, тому що мені щіпає в носі. Я подумав, може купити собі зволожувач повітря, що ви скажете на цю тему? можете зразу запропонувати якусь модель.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Gerkules
Саня


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 19.11.2017
БлизнецыВозраст: 33

Сообщения: 356
Откуда: Киев


СообщениеДобавлено: Вс Мар 26, 2023 07:41:15     Ответить с цитатой

Звичайно, це дуже корисна побутова техніка, вона повинна вам допомогти. Хоча не варто забувати про вологе прибирання. Я чула, що люди, які вдихають зволожений очищений повітря, мають менший ризик захворіти на алергію.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
BorisKep
Борис


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 30.01.2018
РыбыВозраст: 39

Сообщения: 338



СообщениеДобавлено: Вс Мар 26, 2023 07:41:48     Ответить с цитатой

Я також це чув, мабуть, знайома медсестра говорила. Справа в тому, на які характеристики потрібно звернути увагу при покупці очищувача повітря та якого виробника краще вибрати?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Алексейко
Алексейко


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    
Пол: Пол:Мужской
Зарегистрирован: 18.11.2017
РыбыВозраст: 34

Сообщения: 319
Откуда: Днепропетровск


СообщениеДобавлено: Вс Мар 26, 2023 07:42:45     Ответить с цитатой

BorisKep писал(а):
У нашому будинку сухе повітря, хоч і не жарко. Я часто чхаю, тому що мені щіпає в носі. Я подумав, може купити собі зволожувач повітря, що ви скажете на цю тему? можете зразу запропонувати якусь модель.

Ви маєте рацію, якщо висихає слизова оболонка людини, вона починає чхати, можливо навіть кашляти, і вам повинен допомогти очищувач повітря https://allo.ua/ua/dnipro/ochistiteli-vozduha/ який звільнить ваше приміщення від алергенів, пилу та різної хімії, але разом з ним я б порадив вам купити ще зволожувач повітря, я сам саме так зробив.
В інтернет-магазині Алло я купив очищувач повітря Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact, мені його порадили мої знайомі, детальні характеристики подивіться самі..
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Куплю... Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы