Автоклуб «ВАЗ-классика»
    Главная   Форум   Чат   Фото   Гараж   Видео   Разное   Поиск  
FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход  
Очищувач повітря у Дніпрі

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Куплю...
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
BorisKep
Борис


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 30.01.2018
РыбыВозраст: 39

Сообщения: 338



СообщениеДобавлено: Вс Мар 26, 2023 08:09:38     Ответить с цитатой

Хочу придбати Очищувач повітря для своєї квартири у місті Дніпро. Але не знаю, на що звернути увагу, щоб купити кращий варіант. Може, хтось може порадити? Мій бюджет 5 тисяч гривен, дякую за увагу.

Последний раз редактировалось: BorisKep (Вс Мар 26, 2023 20:38:45), всего редактировалось 1 раз
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Gerkules
Саня


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 19.11.2017
БлизнецыВозраст: 33

Сообщения: 356
Откуда: Киев


СообщениеДобавлено: Вс Мар 26, 2023 08:10:23     Ответить с цитатой

Я користуюся очистителем воздуха вже більше року і він справляється зі своїм завданням на відмінності. Варто звернути увагу на фільтри - чим більше їх кількість, тим краще очиститься повітря. Також можна звернути увагу на тихість роботи та наявність іонізатора.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
BorisKep
Борис


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 30.01.2018
РыбыВозраст: 39

Сообщения: 338



СообщениеДобавлено: Вс Мар 26, 2023 08:10:49     Ответить с цитатой

Ви мені сказали на що требо звернути увагу, на що я вам дуже дякую. Але може ще мені хтось порадить якусь определену модель? Ще чекаю від вас поради, на очищувачі повітря, якими ви користуєтесь самі.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Алексейко
Алексейко


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    
Пол: Пол:Мужской
Зарегистрирован: 18.11.2017
РыбыВозраст: 34

Сообщения: 319
Откуда: Днепропетровск


СообщениеДобавлено: Вс Мар 26, 2023 20:44:58     Ответить с цитатой

BorisKep писал(а):
Хочу придбати Очищувач повітря для своєї квартири у місті Дніпро. Але не знаю, на що звернути увагу, щоб купити кращий варіант. Може, хтось може порадити? Мій бюджет 5 тисяч гривен, дякую за увагу.

Я б порадив звернути увагу очищувач повітря у місті Дніпро https://allo.ua/ua/dnipro/ochistiteli-vozduha/ Dyson Pure Cool TP04. Ця модель здатна очищувати повітря в приміщенні площею до 27 м²кв.м. Очищувач повітря має 360 градусів надуву, що дозволяє забезпечити рівномірне розподілення чистого повітря в приміщенні. Також він має низький рівень шуму, ідеальний для використання у спальні або дитячій кімнаті.
Окрім того, він має міцний фільтр, який здатний усунути з повітря найдрібніші частки, такі як пил, бактерії і віруси.
Я вам порадив модель якою користуюсь сам, придбати її можно на сайті інтернет магазина алло.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Куплю... Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы