Автоклуб «ВАЗ-классика»
    Главная   Форум   Чат   Фото   Гараж   Видео   Разное   Поиск  
FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход  
Англомовний дитячий садок

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Курилка
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
toplandi
toplandi


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 10.04.2022
РакВозраст: 39

Сообщения: 62



СообщениеДобавлено: Вс Апр 23, 2023 14:54:19     Ответить с цитатой

Як вибрати найкращий англомовний дитячий садок для моєї дитини? На що слід звертати увагу?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
rekla
rekla


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 10.04.2022
РакВозраст: 38

Сообщения: 72



СообщениеДобавлено: Вс Апр 23, 2023 14:56:19     Ответить с цитатой

Якщо Ви шукаєте англомовний дитячий садок, то рекомендую звернути увагу на кілька важливих аспектів. По-перше, зверніть увагу на методику навчання та програму розвитку дітей, яка повинна бути сучасною та передовою. По-друге, важливо, щоб садок мав затишну та дружню атмосферу, що допоможе дитині почуватись комфортно та розвиватись. По-третє, уважно оцініть якість освітньої та допоміжної інфраструктури, такої як майданчики, кухня, бомбосховище тощо. Нашу дитину ми водимо в англомовний дитячий садок на Печерську в Києві "Lа Сasita" і в цьому садочку є все це, а також дитина зможе вивчати іспанську та французьку мови, що буде додатковим бонусом для розвитку її мовних навичок.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Фокаччо
Фокаччо


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 30.06.2020
РыбыВозраст: 43

Сообщения: 26



СообщениеДобавлено: Вт Июл 25, 2023 11:23:40     Ответить с цитатой

В нас садки закриті, але я хочу щоб дитина хоч трошки навчалася. Не знаю що робити
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Вербена
Вербена


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 08.09.2021
БлизнецыВозраст: 36

Сообщения: 27



СообщениеДобавлено: Вт Июл 25, 2023 11:25:27     Ответить с цитатой

В нас теж критична сітуація, але я взяла все в свої руки та замовила навчальні посібники на сайті Брітішбук https://www.britishbook.ua/ Буду з дітьми сама займатися англійською мовою, най хоч трошки, але чомусь навчаються. Бо час іде, ситуація не змінюється, я переживаю, що діти не будуть мати належний рівень знань для майбутнього.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Курилка Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы