Автоклуб «ВАЗ-классика»
    Главная   Форум   Чат   Фото   Гараж   Видео   Разное   Поиск  
FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход  
Димар

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Общение
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Quli
Quli


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    
Пол: Пол:Мужской
Зарегистрирован: 13.09.2020
РыбыВозраст: 34

Сообщения: 20
Откуда: Украина


СообщениеДобавлено: Вт Май 16, 2023 13:56:28     Ответить с цитатой

Я хочу зробити димар для свого будинку, але не знаю, який метал краще вибрати для цього. Можете допомогти?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TRECHER
Вика


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 26.09.2020
ТелецВозраст: 42

Сообщения: 20



СообщениеДобавлено: Вт Май 16, 2023 14:11:52     Ответить с цитатой

Зробити димар для свого будинку можна з різних матеріалів, але краще вибрати нержавіючу сталь, яка має високу стійкість до корозії та вогню. Для виготовлення димара https://metinvest-smc.com/ua/articles/kakyu-stal-vubrat-dly-dumohoda/ потрібно взяти трубу діаметром більше, ніж димохід каміна, та розрізати її на потрібну довжину. Далі, згинаємо кінці труби під кутом 90 градусів, щоб можна було приєднати її до каміна та вентиляційного отвору. Перед тим, як прикріплювати димар до каміна, він повинен бути оброблений термічно, щоб сталь була міцнішою та стійкішою до температурних змін. Оптимальна температура для відпалу сталі зазвичай становить близько 800 градусів Цельсія. Тому, придбавши якісний металопрокат в Метінвест-СМЦ, ви можете бути впевнені в якості та стійкості вашого димара на багато років вперед.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Общение Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы