| Предыдущая тема :: Следующая тема |
| Автор |
Сообщение |
Алексейко Алексейко
 Группы: Нет Репутация: -5
Пол:  Зарегистрирован: 18.11.2017
Возраст: 36
Сообщения: 659 Откуда: Днепропетровск
|
Добавлено: Чт Май 14, 2026 17:02:35 |
|
|
| Вирішуємо зараз, що робити з урною після кремації. Варіантів два: орендувати нішу в колумбарії або закопувати в землю на ділянці. Стіна здається практичнішою, але в землю якось звичніше. Хто вже проходив через це на Байковому, підкажіть, які там реальні плюси та мінуси по догляду? Не хочеться через пару років бігати з реставрацією або бур'яни полоти щомісяця. Хочеться обрати варіант, який не потребуватиме складного обслуговування в майбутньому. |
|
|
|
 |
Gerkules Саня
 Группы: Нет Репутация: -5
Зарегистрирован: 19.11.2017
Возраст: 35
Сообщения: 596 Откуда: Киев
|
Добавлено: Чт Май 14, 2026 17:02:47 |
|
|
| Колумбарій однозначно виграє в плані обслуговування. Якщо ховати в землю, то готуйтеся до постійної боротьби з просіданням грунту та травою. У стіні все компактно, закрив гранітною плитою і забув. На Байковому територія специфічна, схили круті, тому доглядати за традиційною могилою там набагато важче. Я б радив нішу, це цивілізованіше і по грошах виходить економніше в довгостроковій перспективі. Головне обрати нормальний ярус, щоб було зручно підходити. |
|
|
|
 |
Алексейко Алексейко
 Группы: Нет Репутация: -5
Пол:  Зарегистрирован: 18.11.2017
Возраст: 36
Сообщения: 659 Откуда: Днепропетровск
|
Добавлено: Чт Май 14, 2026 17:03:39 |
|
|
Питання надійності стін мене якраз і хвилює. Чи не почне бетон кришитися через десять років від вологи? Також цікаво, чи реально потім у ту саму нішу доставити другу урну, щоб було сімейне місце. У землю ніби простіше підхоронювати, але на Байковому ділянки часто в такому стані, що без капітального цоколя все попливе після першої зими.
Хочеться обрати варіант, який потребує мінімум зусиль для підтримки охайного вигляду. Чи є якісь обмеження по оформленню фасадів у колумбарних стінах, щоб плита виглядала гідно і не тьмяніла на сонці? Який камінь практичніший для нашої погоди? |
|
|
|
 |
Gerkules Саня
 Группы: Нет Репутация: -5
Зарегистрирован: 19.11.2017
Возраст: 35
Сообщения: 596 Откуда: Киев
|
Добавлено: Чт Май 14, 2026 17:03:46 |
|
|
Сучасні ніші на терасах тримаються добре, бо там продуман дренаж. Для сімейного поховання краще брати подвійну ячейку одразу, це дешевше за оформленням у майбутньому. Якщо розглядати байкове кладовище https://pamjatnik.com.ua/ua/poslugy/mistse-baykove-kolumbariy то це зручний варіант для постійного доступу в будь-яку погоду.
Багато корисної інфи про монтаж плити надає офіційний сайт ЗАТ «Антик», там добре розписано про матеріали. Раджу обирати чорний граніт габро з глибоким гравіюванням, бо лазерне на відкритому повітрі швидко забивається пилом.
Плиту кріпіть на латунні гвинти, вони не дають іржавих потьоків на камені. Обов'язково перевіряйте стан підпірної стінки перед вибором ніші.
Обирайте середній ярус по висоті, щоб було зручно протирати камінь без використання драбини. Земляне поховання урни вимагає складного фундаменту, інакше пам'ятник швидко перекоситься. Колумбарій у цьому плані набагато стабільніший і зберігає естетичний вигляд роками.
 |
|
|
|
 |
|