Автоклуб «ВАЗ-классика»
    Главная   Форум   Чат   Фото   Гараж   Видео   Разное   Поиск  
FAQ   Поиск   Пользователи   Группы   Регистрация   Профиль   Войти и проверить личные сообщения   Вход  
Новий обігрівач

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Куплю...
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Gerkules
Саня


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 19.11.2017
БлизнецыВозраст: 33

Сообщения: 356
Откуда: Киев


СообщениеДобавлено: Вс Дек 05, 2021 20:56:20     Ответить с цитатой

Збираюся зараз купувати обігрівач для свого будинку, але все ніяк не можу визначитися з тим, який же варіант вибрати в кінцевому підсумку. Що ви особисто могли б порадити на цей рахунок зі свого особистого досвіду?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Алексейко
Алексейко


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    
Пол: Пол:Мужской
Зарегистрирован: 18.11.2017
РыбыВозраст: 34

Сообщения: 319
Откуда: Днепропетровск


СообщениеДобавлено: Вс Дек 05, 2021 22:50:56     Ответить с цитатой

Gerkules писал(а):
Збираюся зараз купувати обігрівач для свого будинку, але все ніяк не можу визначитися з тим, який же варіант вибрати в кінцевому підсумку. Що ви особисто могли б порадити на цей рахунок зі свого особистого досвіду?


Потрібно ще правильно розрахувати розміри кімнати, в яку ви збираєтеся встановлювати обігрівач, щоб він справлявся зі своїм безпосереднім завданням. Тому підбирається все це суто індивідуально під кожну людину.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Gerkules
Саня


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    

Зарегистрирован: 19.11.2017
БлизнецыВозраст: 33

Сообщения: 356
Откуда: Киев


СообщениеДобавлено: Вс Дек 05, 2021 23:50:06     Ответить с цитатой

Алексейко писал(а):


Потрібно ще правильно розрахувати розміри кімнати, в яку ви збираєтеся встановлювати обігрівач, щоб він справлявся зі своїм безпосереднім завданням. Тому підбирається все це суто індивідуально під кожну людину.


Та кімната не дуже велика, просто спальня так скажемо. Тому особливо потужних конвекторів і не буде потрібно, я так гадаю.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Алексейко
Алексейко


Группы: Нет
Забанить
Репутация: -5    
Пол: Пол:Мужской
Зарегистрирован: 18.11.2017
РыбыВозраст: 34

Сообщения: 319
Откуда: Днепропетровск


СообщениеДобавлено: Пн Дек 06, 2021 00:19:50     Ответить с цитатой

Gerkules писал(а):


Та кімната не дуже велика, просто спальня так скажемо. Тому особливо потужних конвекторів і не буде потрібно, я так гадаю.


Для невеликого житлового приміщення достатньо буде взяти якийсь компактний обігрівач, який можна було б ставити біля себе і добре грітися. Таких варіантів у продажу досить багато. Я сам особисто зовсім недавно купував для своєї квартири в Дніпрі інфрачервоний обігрівач https://bt.rozetka.com.ua/ua/ir_heaters/c80247/page=3/ такого ось плану. Він невеликий, зате досить недорогий і гріє дуже пристойно. Загалом можете сам подивитися за асортиментом, що вам більше підходить.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов vaz-classic.dp.ua :: Куплю... Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы